">
Anasayfa
Hakkımızda
İletişim

ÖZEL SERVIS
Anasayfa
_________________________
Yedi Tepe Teknik Servis
ANASAYFA                SERVİS VERİLEN SEMTLER                HAKKIMIZDA                İLETİŞİM
.
Çamaşır Makinası Çalışmıyor


Program başlatılamıyor veya program seçimi yapılamıyor. Altyapı kaynaklı problemler olabilir (şebeke gerilimi , su basıncı gibi vs.) nedeniyle makine kendini korumaya almış olabilir. “Başla / Beklet / İptal” tuşuna 3 sn süreyle basarak makinenizi fabrika ayarlarına getirin.
Makineninaltından su geliyor. Hortumlarda ya da pompa filtresinde problem olabilir. Su giriş hortumlarının contalarını kontrol edin. Su Boşaltma hortumunu iyice takılı olduğundan eminolun. Pompa filtresinin tam kapalı olduğundan eminolun.Makine sualmıyor. Musluk kapalı olabilir. Su giriş musluklarını açın. Su giriş hortumu bükülmüşolabilir. Su giriş hortumunu düzeltin. Su giriş filtresi tıkalı olabilir. Su giriş filtresini temizleyin Yükleme kapağı kapanmamışolabilir. Yükleme kapağını kapatın.
Makine su boşaltmıyor. Su gider hortumu tıkanmış veya kıvrılmış olabilir. Hortumu temizleyin veya düzeltin. Pompa filtresi tıkanmış olabilir. Pompa filtresini temizleyin
Makine titreşimyapıyor. Makine ayakları ayarlanmamış olabilir. Makine ayaklarını ayarlayın. Nakliye emniyet cıvataları çıkarılmamış olabilir. Nakliye emniyet cıvatalarını çıkartın Makine içinde az çamaşırolabilir. Makineye daha fazla çamaşır yükleyin. Makineye aşırı çamaşır konmuş ya da çamaşırlar dengesiz yerleştirilmiş olabilir. Makinenin içindeki çamaşırları azaltın ya da elinizle düzelterek makinenin içinde eşit bir şekilde dağıtın. Makine sert bir yere dayanıyor olabilir. Makineye bir şey dayanmamasına dikkat edin.
Program başladıktan bir süre sonra makine durdu. Voltaj düşüklüğü nedeniyle makine bir süre durabilir. Voltaj normal seviyeye geldiğinde makine çalışmaya başlar.
Alınan sudoğrudan tahliyeoluyor. Boşaltma hortumu pozisyonunda problem olabilir. Boşaltma hortumunu kullanım kılavuzunda anlatıldığı gibi bağlayın.

Servisler
iletisim
Online Destek
msn online destek
Anasayfa | Hakkımızda | iletişim
Anasayfa pbx 0 ( 216 ) 0 ( 216 ) servis@yeditepeteknikservis.com  

Web Sitemizde Yer Alan Logolar Ait Oldukları Şirketlerin Tescilli Logolarıdır.
Özel Yeditepe teknik servisi olarak ürünlerinin özel servisini vermekteyiz.